Pračka Samsung WF60F4E0W2W

Pračka Samsung WF60F4E0W2W

Nyní můžete prát ve studené vodě stejně účinně jako v teplé – pračka Samsung s technologií Eco Bubble™. Šetří energii s každou náplní a představuje revoluci v praní. Perte ve studené vodě. Šetřete energii.

Nabídka Pračky
Jak funguje technologie Eco Bubble™?
Převratná technologie Eco Bubble™ od společnosti Samsung vstřikuje do pracího prostředku vzduch a vodu, čímž ještě před zahájením pracího cyklu vytváří hustou pěnu. Vznikají tak bublinky, které pronikají do prádla rychleji než koncentrovaný prací prostředek. Prádlo tak můžete prát ve studené vodě stejně účinně jako při použití teplé vody, čímž ušetříte energii.

CrystalGloss -Dodejte zařízení své domácnosti eleganci
Obohaťte zařízení své domácnosti prostřednictvím designu Crystal Gloss™. Namísto všedního hranatého vzhledu je čelní strana pračky mírně zakřivená, díky čemuž má přívětivější tvar. Pračka využívá technologii Touch of Color™ od společnosti Samsung, která dodává obrubě dvířek hluboký a elegantní průhledný vzhled. Organický design pračky doplňuje široký displej vybavený plochými tlačítky, která reagují na váš sebemenší dotyk.

Nechejte technologii Smart Check, ať zjistí a vyřeší problémy za vás
Představte si, že v případě potíží nebudete muset volat opraváře, protože pračka vám sdělí, jak je vyřešit. Nová pračka Samsung je vybavena inovativní technologií Smart Check. Tato technologie rozpoznává a diagnostikuje chyby v jejich počáteční fázi a poskytuje snadná řešení prostřednictvím inteligentního telefonu a snímání displeje. Nemusíte ani číst návod k použití – problém můžete opravit dříve, než naroste do větších rozměrů.

Zbavte se skvrn i práce navíc
Existuje mnoho způsobů, jak ušpinit oblečení. A jeden unikátní způsob, jako ho vyčistit. Funkce Stain Away využívá technologii Eco Bubble™ k hlubokému, šetrnému a účinnému praní prádla. Tato funkce odstraní většinu běžných skvrn, jako například od vína, rajčat, krve, čokolády a trávy, i ty méně běžné.

Ekologické čištění bubnu
Otočením ovladače do polohy Ekologické čištění bubnu můžete vyčistit buben stejně snadno, jako perete prádlo. Tento ekologický čisticí cyklus odstraní zbytky pracího prostředku a nánosy nečistot bez agresivních chemikálií. Nevíte přesně, kdy vanu pračky vyčistit? Připomene vám to budíček, který se ozve po každých 40 praních.

Funkce Last Memory
V případě, že opakovaně perete se stejným nastavením, nemusíte pokaždé znovu nastavovat prací cyklus. Funkce Last Memory umožňuje vyvolat naposledy použité nastavení, a to i po vypnutí pračky. Stačí stisknout tlačítko Start a můžete vyprat další náplň prádla. Čas, který ušetříte, bude rychle přibývat.

Diamantový buben
Zdokonalený tvar bubnu Diamond Drum umožňuje účinné a zároveň šetrné praní. Díky prohlubním ve tvaru diamantu se prádlo pohybuje podél jedinečně navrženého bubnu, zatímco menší otvory umožňující proudění vody zabraňují zachycení a poškození tkaniny. Pečujte o oděvy prostřednictvím technologie, která je vypere skutečně do hloubky.

Rychlé praní
Díky funkci rychlého praní si najdete čas na vyprání, i když máte opravdu hodně práce. Stačí stisknout tlačítko rychlého praní a vyperete náplň prádla za 15 minut. Nastavení časovače můžete změnit podle množství prádla a svých časových možností (k dispozici jsou možnosti 15, 20, 30, 40, 50 a 60 minut).

Keramické topné těleso Plus
Keramické topné těleso Plus má speciální povrchovou úpravu, která snižuje usazování vodního kamene z tvrdé vody. Díky tomu pracuje účinněji a prodlužuje se jeho životnost

Energetická třída A++
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování B
Maximální náplň prádla až 6 kg
Maximální počet otáček při odstřeďování 1200 ot. / min.
Spotřeba vody 8580 l / rok
Spotřeba el. energie 170 kWh / rok
Hlučnost (praní) 61 dB(A) re 1pW, Hlučnost (odstřeďování) 77 dB(A) re 1pW
EcoBubble – systém aktivní pěny – vytváří bublinky rozpouštěním pracího prostředku, vzduchu a vody – prací prostředek tak rychle pronikne do látky a je účinný již při nízkých teplotách, navíc je díky tomu mnohem šetrnější k textíliím
Smart Check – Inteligentní kontrola, automatický monitorovací systém, rozpozná a diagnostikuje problémy v rané fázi, a poskytuje rychlé a snadné řešení pomocí smartphonu
Touch Control – komfortní dotyková tlačítka pro ještě snadnější obsluhu přístroje
Diamantový buben – inovovaný buben s otvory ve tvaru diamantů se i o vaše nejjemnější prádlo postará s maximální šetrností
Keramické topné těleso s dvojitou povrchovou úpravou snižuje usazování vodního kamene
Technologie Fuzzy Logic
Stain Away – speciální program pro odstranění všech druhů skvrn bez nutnosti volby druhu skvrny
Speciální programy na vlnu – program pro maximální péči o vlněné výrobky
Funkce Last Memory – zapamatování posledního uživatelského nastavení pracího cyklu pro větší komfort
Outdoor Program – speciální program pro maximální péči o Vaše outdoorové oblečení
Rychlý program 15 minut
Funkce Snadné žehlení
Funkce úsporného a šetrného praní Super ECO-BUBBLE úspora energie až 70%
Odložený konec
Přepěťová ochrana – ochrana proti poškození přístroje el. proudem a navíc v případě přerušení dodávky el. proudu, pračka po obnovení el. proudu pokračuje v pracím programu
DLED displej – přehledný a velký displej s indikací nastavení pomocí diod
Velká dvířka pro snadnější manipulaci s oblečením, větší přehlednost a nižší pomačkání
Dětská pojistka – zajištění proti změně programu v průběhu praní
Samočistící filtr
Barva dvířek bílá
Rozměry spotřebiče Š x V x H 600x850x400 mm
Váha spotřebiče 55 kg


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 )
Pračka Samsung WF60F4E0W2W, 4.9 out of 5 based on 7 ratings

3 Recenze na Pračka Samsung WF60F4E0W2W

 1. Robert napsal:
  VN:F [1.9.20_1166]

  velmi dobrá cena, slušné parametry na uvedenou cenovou kategorii, vibrace minimální, hluk žádný, skutečných 1200 otáček odstřeďování
  tichá, úsporná, rozměr vhodný do malých koupelen, minimální pohyb

  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 )
 2. Anonym napsal:
  VN:F [1.9.20_1166]

  Pere a ždíme dobře. Doufám, že také něco vydrží.
  Zatím spokojenost.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 )
 3. Marcela napsal:
  VN:F [1.9.20_1166]

  Důvod pro výběr byla absence šestého smyslu, úzká pračka, informační displej. Program je relativně uživatelsky přívětivý. Avšak chybí informace o jednotlivých programech, co se týká délky cyklu, spotřeby vody a nosnosti prádla. Ceny odpovídá kvalitě. Délka pracího cyklu je relativně krátká o proti konkurenčním značkám.
  Splněna důležitá podmínka – nemá šestý smysl. Ovládání relativně snadné, vzhled krásný, úzká pračka vhodná do malé koupelny, informační displej.
  – Chybí detailní rozpis k jetnotlivým programům – délka cyklu, spotřeba vody, nosnost prádla.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 )

Napsat komentář